top of page
Weddings
SVATBY
IMG_1690.JPG

Plánujete svatbu a nevíte odkud začít? Chcete si hlavně svatbu užít? Potom by pro Vás tato varianta mohla být správnou volbou. Předáme Vám naše zkušenosti, tipy a nápady, zkrátka how to do. Vy jen budete udávat směr

stažený soubor (1).jpg

Začali jste s přípravou, ale přeci jen jsou věci, kterými si nejste jistí? . Hledáte vhodného dodavatele? Mít kolem sebe lidi, na které se můžete spolehnout, je totiž k nezaplacení. 

Nabízíme i možnost částečné realizace. Je to jen na domluvě, kdy a kolik toho "hodíte" na nás. 

37682466_10209483530163883_7052755729358

Chcete, aby svatební den měla na starost Vaše kamarádka, maminka, družička, nebo chcete,  aby i ony byly 100% hosty a svatbu si užívaly naplno a vy s nimi?

IMG_9984.JPG

 Dříve jsem nabízeli univerzální balíčky, ale zjistili jsme, 
 že chceme svatby vytvářet na míru konkrétnímu páru a místu. Obřad je přece ta nejdůležitější část a zaslouží si pozornost. Máme velké množství inventáře a tisíce možností. 

Detaily (10) - kopie.jpg

Někdy je to rychlé, někdy najít to "pravé" trvá déle.  Nechceme dělat svatby přes kopírák, a proto šijeme každému páru jejich výzdobu na míru.  Potřebujeme znát Vaši představu, styl, místo svatby a počet hostů. Jen tak vše může vytvořit dokonalý celek.

foto_229.jpg

Najít tu správnou svatební kytku je dlouhý proces. Každá z nás máme tu svoji danou...jen jedna je ta pravá a my na to musíme přijít a navrhnout Vám jedinečný květinový balíček. Rádi kombinujeme krásné řezané květiny s tím, co v květinářství nenajdete, s tím co dává jen příroda.  

Corporate Events

OSLAVY A DALŠÍ AKCE

foto_010.jpg
Rozlučky se svobodou
foto (6).jpg
Dětské oslavy
foto (12)-2.jpg
Narozeninové oslavy
foto (6)-2.jpg
Firemní akce, plesy
foto_014.jpg
Baby shower
bottom of page