top of page
DSC01330 (1).jpg
DSC01342.jpg

Seznam se s Elysée

Celé to začalo plánováním jedné svatby a velkým snem. Snem plánovat lidem jejich důležité životní události, být u toho, prožít si to znovu a znovu, pokaždé jinak. 

 

Sama jsem prožila svůj svatební den před 10 lety  a tohle odvětví bylo u  nás ještě v začátku. Prošla jsem si dlouhým vývojem, ale dnes už mám jasno kam chci směřovat. Miluji kombinaci zdánlivě nekombinovatelného, nebaví mě pracovat s nějakými šablonami, mám svoje vlastní vize a pocity a těmi se řídím.

 

Mimo jiné jsem také mámou, manželkou a milovnicí  psů s dlouhýma ušima. Jsem blázen do voňavých svíček, váziček, doziček, krabiček, diy pokusů co dopadají různě. Začínám být dost šílená v pomalé módě a baví mě objevovat šikovné lidi co také něco tvoří a s těmi si předávat svoje nápady. Jsem strašně rychlá, moc nebývám v klidu. Snažím se vyhýbat plastovým pytlíkům a lidem co mi berou energii .Když zrovna neplánuji svatby, tak jsem většinou někde v kopcích, u rybníků se svojí smečkou. V přírodě přicházím na ty nejlepší nápady.  

 

Vážím si lidí co si mě vybrali pro jejich svatbu či oslavu, lidi co se mnou stráví důležitý plánovací čas a dojímám se, když se mi ozvou i po pár letech. Vážím si i těch co se mnout tvoří, potkala jsem ty správné lidi a byla ve správný čas na správném místě. 

 

 

A vzkaz pro všechny  - sněte a nevzdávejte se, i já jsem věřila a snila. A sním dál a těším se co dalšího se bude dít

Love what you do ♥

 

Monika a moje Elysée smečka :)

ORG_DSC02388.jpg
bottom of page